Serdeczne podziękowania:
Pani Ewelinie Polewskiej - mamie Lenki (dziecka z grupy „Krecików”) za
dostarczanie do przedszkola jabłek dla dzieci,
Pani Dorocie Sobieraj - mamie Filipa (dziecka z grupy „Krecików”) za
przekazanie materiałów papierniczych dla dzieci,
Pani Kasperkowiak - mamie Madzi (dziecka z grupy „Krecików”) za przekazanie
do przedszkola bajek,
Pani Annie Frątczak – mamie Oskara (dziecka z grupy „Rybek”) za przekazanie
materiałów papierniczych dla dzieci,
Pani Elżbiecie Tuszyńskiej - mamie Bartka (dziecka z grupy „Motylków”) za
uszycie strojów na konkurs muzyczny,
Pani Lucynie Bartoszcze - mamie Wiktora (dziecka z grupy „Motylków”) za
ofiarowanie dla przedszkola obrusów,
Paniom: Marzenie Szukalskiej - mamie Malwiny, Dorocie Malińskiej – mamie
Weroniki, Elżbiecie Tuszyńskiej – mamie Bartka, Katarzynie Wieczorek – mamie
Hani, Annie Frątczak – mamie Nadii oraz Panom: Sławomirowi Bartoszcze – tacie
Wiktora, Szymonowi Bednarkowi – tacie Witka (dzieci z grupy „Motylków”) za
wzbogacenie kącika przyrody,
Pani Marcie Czajkowskiej – mamie Kuby, Panom: Sławomirowi Brzozowskiemu – tacie
Mieszka, Bartoszowi Podogrodzkiemu – tacie Gai (dzieci z grupy „Pszczółek”) za
włączenie się w miesiącu wrześniu w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta
dzieciom”,
Paniom: Marcie Czajkowskiej – mamie Kuby, Magdalenie Bartoszak – mamie
Natalki (dzieci z grupy „Pszczółek”) za wzbogacenie kącika przyrodniczego w
dynie,
Pani Marcie Szczęsnej – mamie Gai (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
przekazanie dla przedszkola maskotek,
Pani Wioletcie Szablańczyk – mamie Huberta (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
przekazanie do przedszkola puzzli oraz książek,
Wszystkim rodzicom za pomysłowość i kreatywność w przygotowaniu strojów dla
dzieci na Bal owocowo-warzywny,
Rodzicom wszystkich grup, którzy włączyli się w akcję zbiórki pokarmu dla
zwierząt z inowrocławskiego schroniska,
Rodzicom wszystkich grup, za wsparcie akcji „Góra grosza”,
Wszystkim rodzicom grupy „Pszczółek” i „Motylków” za przyniesienie zniczy na
grody żołnierzy w przededniu Wszystkich Świętych,
Pani Joannie Fajfer – mamie Igora (dziecka z grupy „Rybek”) za słodycze dla
dzieci,
Pani Paulinie Morawskiej – mamie Igora (dziecka z grupy „Rybek)” za
upieczenie ciasta na Wigilię Przedszkolną,
Panu Piotrowi Harendzie – tacie Weroniki (dziecka z grupy „Rybek”) za
materiały metodyczne,
Pani Annie Frątczak – mamie Oskara (dziecka z grupy „Rybek”) za artykuły
papiernicze oraz upieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Pani Annie Mikulskiej - mamie Lenki (dziecka z grupy „Rybek”) za upieczenie
ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Pani Dorocie Sobieraj – mamie Filipa (dziecka z grupy „Krecików”) za
upieczenie ciasta na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka,
Pani Ewelinie Polewskiej – mamie Lenki (dziecka z grupy „Krecików”) za
upieczenie ciasta na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka,
Pani Magdalenie Zielińskiej – mamie Damiana (dziecka z grupy „Krecików”) za
upieczenie ciasta na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka,
Pani Dorocie Sobieraj – mamie Filipa (dziecka z grupy „Krecików”) za
przekazanie dla przedszkola stroju na Halloween,
Pani Magdalenie Zielińskiej – mamie Damiana (dziecka z grupy „Krecików”) za
wykonanie choinki na Kiermasz Świąteczny,
Pani Karolinie Cylce-Banaszak – mamie Matyldy (dziecka z grupy „Krecików”) za
upieczenie ciasta na Wigilię Przedszkolną,
Pani Monice Haśkiewicz – mamie Antosi (dziecka z grupy „Krecików”) za
upieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Pani Małgorzacie Pacanowskiej – mamie Pawła (dziecka z grupy „Krecików”) za
upieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Pani Marcie Bochniak – mamie Huberta (dziecka z grupy „Krecików”) za
upieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Pani Annie Frątczak – mamie Nadii (dziecka z grupy „Motylków”) za podarowanie
dla przedszkola strojów i akcesoriów do nich,
Pąństwu Lucynie i Sławomirowi Bartoszcze – rodzicom Wiktora (dziecka z grupy
„Motylków”) za dostarczenie artykułów papierniczych dla przedszkola,
Pani Oldze Bednarek – mamie Wiktora (dziecka z grupy „Motylków”) za
upieczenie ciasta na Spotkanie Kolędowe,
Pani Lucynie Bartoszcze – mamie Wiktora (dziecka z grupy „Motylków”) za
upieczenie ciasta na Spotkanie Kolędowe,
Pani Joannie Deręgowskiej – mamie Natalii i Huberta (dzieci z grupy
„Motylków”) za upieczenie ciasta na Wigilię Przedszkolną,
Pani Kamili Greinert – mamie Nadii (dziecka z grupy „Motylków”) za upieczenie
ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Pani Marzenie Szukalskiej – mamie Malwiny (dziecka z grupy „Motylków”) za
upieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Rodzicom wszystkich grup za zaangażowanie podczas Kiermaszu Świątecznego,
Pani Beacie Łodygowskiej – mamie Antosi (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
ofiarowanie bombek na choinkę przedszkolną,
Pani Agnieszce Krokowskiej – mamie Emila (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
wykonanie aniołków na Kiermasz Świąteczny,
Pani Marcie Czajkowskiej – mamie Kuby (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
ofiarowanie słodkości na Kiermasz Świąteczny,
Pani Agnieszce Krokowskiej – mamie Emila (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
akompaniament instrumentalny na Spotkaniu Kolędowym,
Panu Sławomirowi Brzozowskiemu – tacie Mieszka (dziecka z grupy „Pszczółek”)
za akompaniament instrumentalny na Spotkaniu Kolędowym,
Pani Marcie Czajkowskiej – mamie Kuby (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
upieczenie ciasta na Spotkanie Kolędowe,
Pani Magdalenie Bartoszak – mamie Natalii (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
upieczenie ciasta na Spotkanie Kolędowe,
Pani Ewelinie Fiutak – mamie Nadii i Marcela Wyszyńskich (dzieci z grupy
„Pszczółek” za upieczenie ciasta na Wigilię Przedszkolną,
Pani Beacie Łodygowskiej – mamie Antosi (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
upieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,
Pani Wioletcie Szablańczyk – mamie Huberta (dziecka z grupy „Pszczółek”) za
upieczenie ciasta na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka,