Kadra pedagogiczna przedszkola na ul. Kasztelańskiej

mgr Monika Lewicka /nauczyciel mianowany/

WYKSZTAŁCENIE: Ukończone studia wyższe na poziomie licencjackim o specjalności: Pedagogika przedszkolna i opiekuńczo- wychowawcza oraz studia magisterskie o kierunku Pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

ZAINTERESOWANIA: Muzyka, sport, literatura.


mgr Magdalena Kujawa  /nauczyciel mianowany/

WYKSZTAŁCENIE: Ukończony Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kierunek: Pedagogika o specjalności Edukacja przedszkolna i terapia pedagogiczna.

 ZAINTERESOWANIA: Przyroda.


Mgr Joanna Erdmańczyk, nauczyciel kontraktowy, wychowawca grupy sześcioletniej „Krasnale”

WYKSZTAŁCENIE Ukończone studia  I° i II°  Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek - Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych oraz  studia  I° i II°  Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek studiów i specjalność: pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i sztuki

ZAINTERESOWANIA: Biografie artystów


Malwina Walusiak    

 WYKSZTAŁCENIE:   1.    Ukończone studia wyższe na poziomie licencjackim o specjalności pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem muzycznym według Edwina E. Gordona w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 2.    Kontynuowanie studiów na poziomie magisterskim o specjalności pedagogika wczesnoszkolna  w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.  

ZAINTERESOWANIA:   muzyka, taniec, kuchnia polska

 


Marieta Kuźniarek

WYKSZTAŁCENIE:   1.    Studia wyższe na poziomie licencjackim o specjalności pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem muzycznym wg. Edwina E. Gordona na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 2.    Studia wyższe na poziomie magisterskim o specjalności pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.  

ZAINTERESOWANIA:   śpiew, muzyka, gra na instrumentach: pianino, keyboard, flet, fotografia